Gminny turniej piłki nożnej

05.05.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

28.05 udział naszej  reprezentacji chłopców w gminnym turnieju piłki nożnej klas  4-6. Rywalizowaliśmy z takimi szkołami jak – Sp 1, Sp Brzączowice , Sp Stadniki.Zajęliśmy  3 miejsce🥉🎉, turniej wygrała Sp 1 i będzie naszą gminę reprezentować w powiecie.
Drużynę Sp2 – tworzyli – Menet Miłosz, Słomka Antoni, Szlachetka Marek, Mikłaszewski Adam, Wojtan Jakub, Rak Łukasz, Gibała Mateusz, Świstak Bartosz

29.05 Udział reprezentacji naszej szkoły w gminnym turnieju piłki nożnej chłopców klas 7-8.
Rywalizowaliśmy z Sp1 oraz Sp Brzączowice, po emocjonującej i zaciętej grze nasza drużyna wygrała turniej i będzie reprezentować naszą gminę na turnieju powiatowym.
Sp2 – tworzyli – Baran Dawid, Gawin Eryk, Hałatek Jakub, Kruczek Kacper, Nowak Jakub, Podmokły Hubert, Sewiło Artur, Spytek Karol , Stasik Dawid, Żaba Dawid
Opiekunem drużyn jest p. Arkadiusz Wyroba
GRATULUJEMY!