Finał akcji „Marzycielska Poczta” – informacje

11.11.2017 Zobacz wszystkie z kategorii Informacje

Przed nami dzień FINAŁU akcji Marzycielska Poczta, który odbędzie się 15 listopada na lekcji 4. W tym dniu uczniowie będą składali pocztówki dla chorych dzieci w określonym porządku. Do każdej klasy o wyznaczonej porze zapuka wolontariusz, aby wywołać uczniów z pocztówkami. Szczegóły dotyczące akcji:

1. Finał akcji odbędzie się w środę, 15 listopada na lekcji 4. Miejsce spotkania to: foyer.
2. Uczniowie przygotowują wówczas kartki, które wykonali (przypominamy, że kartki są zapakowane do kopert z przyklejonym znaczkiem pocztowym).
3. Podczas trwania 4 lekcji wolontariusze przejdą po klasach, aby wywołać uczniów z kartkami. Odpowiednio:
godz. 10:45 – klasa 1a
godz. 10:50 – klasa 1b
godz. 10:55 – klasa 1c
godz. 11:00 – klasa 4a
godz. 11:05 – klasa 4b
godz. 11:10 – klasa 4c
godz. 11:15 – klasy 7a, 7b
godz. 11:20 – klasy 2 gimnazjum
godz. 11:25 – klasy 3 gimnazjum
4. Osoby, które zrobiły kartki lub reprezentanci poszczególnych klas przyjdą o wyznaczonej porze z wolontariuszami, aby złożyć kartki do specjalnie przygotowanych kopert.
5. Kartki zostaną zabrane przez wolontariuszy i dostarczone na pocztę.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY KAŻDEMU ZA ZAANGAŻOWANIE! Wychowawcom, nauczycielom i rodzicom za dopilnowanie i pomoc w przygotowaniu kartek. Uczniom za wspaniałe pomysły oraz chęć wykonania pocztówek oraz wolontariuszom za zorganizowanie, a także przeprowadzenie akcji.