Dzień Wolontariatu

30.11.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

DRODZY RODZICE!

3 grudnia 2018r. w naszej Szkole organizowany jest DZIEŃ OTWARTY WOLONTARIATU. Każda klasa przez jedną godzinę lekcyjną uczestniczy w tym spotkaniu. Przez te zajęcia ,chcemy uwrażliwić naszych uczniów na różne formy pomocy oraz zainspirować ich do dzielenia się pomocą i swoimi umiejętnościami.

Podczas Dnia Wolontariatu będą prezentowane różne formy pomocy tj.: instruktaż pierwszej pomocy, wspólne zabawy i quizy. Będą także zorganizowane stoiska na których można złożyć miśki ( wiele klas już je oddało), zakrętki, ubrania, które zostaną przekazane na cele charytatywne. Będzie także zorganizowana wymiana losów, z której dochód będzie przekazany na pomoc misji w Boliwii oraz osobie walczącej z chorobą nowotworową. Udział we wszystkich akcjach jest dobrowolny. Celem spotkania jest ukazanie bezinteresownych form pomocy.

Wolontariat „Lolek” wraz z opiekunami.

Więcej informacji: Dzień Wolontariatu