Dzień otwarty

18.03.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Zapraszamy dzieci i młodzież z Ukrainy przebywających na terenie Gminy Dobczyce wraz z opiekunami na specjalnie zorganizowane zajęcia. Będzie to spotkanie integracyjne pełne ruchu, tańca, kolorów i dobrej zabawy.
W programie znajdą się:
– zwiedzanie budynku
– zajęcia piłkarskie
– zajęcia gimnastyczne
– zajęcia taneczne
– zajęcia plastyczne
– zajęcia umuzykalniające
– animacje i zabawy
– strefa gier i multimediów
– bajki na dużym ekranie
Podczas zajęć będzie do dyspozycji tłumacz. Na bezpłatne zajęcia zapraszamy dzieci razem z opiekunami. Mieszkańców Gminy Dobczyce prosimy o zapewnienie transportu dla gości, zamieszkujących w ich domach.
Dla dorosłych, w budynku zorganizowany zostanie punkt informacyjny (PESEL, zdrowie, oświata i inne).

День відкритих дверей для дітей молоді з України в Регіональному Центрі Навчального Закладу в Добчицах
Запрошуємо дітейта молодь з України перебуваючих в районі Добчице і міста Добчице разом з опікунами/батьками на приготовані заняття . Це будуть дуже веселі розвиваючи та інтересно цікаві заняття з гімнастики і танців.
В програмі буде:
– екскурсія по будинку
– заняття з футболу
– гімнастикою заняття
– танцювальні заняття
– уроки трудового заняття
– музичні заняття
– ігрові зони та мультимедіа
– анімації та ігри
– казки на великому екрані
На безкоштовні заняття запрошуєм дітей разом з опікунами/батьками. Мешканців району Добчице і міста Добчице будь ласка довезіть гостей з України які проживають з вами .
Для дорослих інформаційний пункт (PESEL, здоров’я, освіти, та інші).