Dzień Edukacji Narodowej 2017

Dnia 16 października cała społeczność naszej szkoły uczciła Święto Edukacji Narodowej. Ten wyjątkowy czas można było zauważyć po odświętnych strojach uczniów, którzy przechadzali się po korytarzu z kwiatami i uśmiechem podchodząc do swoich nauczycieli z wdzięcznością i życzeniami. Jednym z szczególnych wydarzeń tego dnia był apel przygotowany przez Samorząd Uczniowski pt. „Duża przerwa” przedstawiający w żartobliwy sposób realia „z pokoju nauczycielskiego” przeplatane piosenkami o tematyce szkolnej. Uczniowie wcielili się w każdą postać idealnie, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Całość apelu zakończyło uroczyste wywołanie na scenę nauczycieli nagrodzonych Nagrodą Burmistrza oraz Dyrektora za szczególną pracę na rzecz naszej społeczności. Wszystkim nauczycielom gratulujemy i życzymy, by ten zapał którym zarażają wszystkich nas nie zanikał! Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za przygotowanie przedsięwzięcia.

Brak możliwości komentowania.