Cyberbezpieczni.pl

25.11.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

W dniu 21.XI.2018r. w naszej szkole został zorganizowany – Dzień Bezpiecznego Internetu- Cybererbezpieczni pl.

W trakcie dnia zorganizowane zostały prelekcje dla uczniów klas 4-5 oraz dla klas 7-8. Po zajęciach wspólnych edukator, który odwiedził naszą szkołę przeprowadził warsztaty dla klas indywidualnie.

Klasa IVA- lekcja 3, klasa IVB- lekcja 4, klasa IVC- lekcja 5, klasa VIIIA- lekcja 6, klasa VIIIB- lekcja 7, klasy VIIA i VIIB- lekcja 8.

W trakcie całego dnia poruszana była problematyka związana z szansami i zagrożeniami płynącymi
z korzystania z Internetu. Uczniowie dowiedzieli się jakie zjawiska nazywamy cyberprzemoc i gdzie szukać pomocy w przypadku gdy staniemy się ofiarami tego zjawiska.