100. rocznica urodzin św.Jana Pawła II

17.05.2020 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

„Szukałem was, a teraz wy przyszliście do mnie i za to wam dziękuję” – powiedział Ojciec Święty do młodych kilka godzin przed odejściem do Domu Ojca. Ostatnie słowa, wypowiedziane tuż przed śmiercią, mają szczególne znaczenie. Wypowiedziane były do młodych – uprzywilejowanych i ukochanych przez Papieża. Zawsze „pełno ich było” obok niego. I zawsze mogli na niego liczyć. Bo rzeczywiście, całe swoje życie ich szukał. Cieszymy się, że mamy tak bliskiego młodym, wyjątkowego patrona. W dniu jutrzejszym (18 maja) mija 100. rocznica urodzin św.Jana Pawła II.

W czasach kiedy pozostajemy w swoich domach i nie możemy świętować razem jesteśmy pełni podziwu, że tak wspaniale przygotowujecie się do tego wydarzenia. Dziękujemy naszym uczniom, ale także ich rodzinom za nieocenioną pracę, którą ciągle otrzymujemy! W dniu jutrzejszym w naszej szkole nie będą odbywały się zdalne zajęcia dydaktyczne – zachęcamy, aby spędzić ten czas świętując. Zapraszamy do odwiedzania naszej świątecznej galerii.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w utworzenie Litanii do św.Jana Pawła II. Jesteście wyjątkowi!

Zapraszamy na Mszę online transmitowaną z naszego fanpage’a o godz.11:00. Będziemy podczas niej pamiętali o każdym z Was!