100 rocznica urodzin Patrona

13.05.2020 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

18 maja 2020r. (poniedziałek) świętujemy 100 rocznicę urodzin św.Jana Pawła II – Patrona naszej szkoły. 🎂 W tym wyjątkowym dniu chcemy zachęcić każdego do wspólnego świętowania w swoim domu. Mamy dla Was ciekawe propozycje jak można spędzić ten czas – zamieściliśmy je na plakacie. Szczególnie zachęcamy do uczestniczenia w transmisji Mszy Świętej o godz. 11:00. Nie możemy być w tym dniu wszyscy razem jednak ważne jest dla nas, aby przeżyć ten czas wspólnie.
_______
W tym dniu nie będą odbywały się zdalne zajęcia dydaktyczne. Wykorzystajcie ten czas wyjątkowo! 😉 W miarę możliwości prześlijcie zdjęcia lub filmiki z tego jak spędziliście obchody 100 rocznicy urodzin Patrona Szkoły na naszego fanpage’a. Bardzo za Wami tęsknimy i dziękujemy za to, że tak wytrwale i starannie pracujecie. Pozdrawiamy serdecznie!